סדנאות שוקולד למסיבת רווקות

סדנאות שוקולד למסיבת רווקות

 סדנת השוקולד למסיבת רווקות עם עדי הינה מסיבה שאינה נגמרת. עדי היא שוקולייטרית מקצועית ומדריכת סלסה מוסמכת. נרים יחדיו כוסית לכבוד הכלה המיועדת. 

סדנת השוקולד הגמישה

סדנת השוקולד גמישה, תוכלו להציג תמונות מביכות שלכן ושל הכלה לעתיד. בנוסף, אופן סדנת השוקולד מותאם להעדפת המארגנות והכלה – מקום וסוג הפעילות או שוקולדים שאותם ירצו להכין.

 עם מה יוצאים מסדנת השוקולד?
 כל המשתתפות יצאו מהסדנה עם המטעמים שהכינו עטופים בצורה הכי יפה שיש .

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

סדנאות שוקולד למסיבת רווקות

כמעט הגיע היום המיוחד והמיוחל שכל בחורה חולמת עליו מאז שהיא ילדה קטנה – החתונה. אך לפני שהחברה הטובה שלכן עוזבת את חיי הרווקות לעד, חייבים לארגן מסיבה מטורפת יחד עם כל החברות הכי קרובות וטובות. אז בין אם זו מסיבת רווקות מפתיעה ובין אם זו סדנה שיצא והכלה לעתיד יודעת עליה, תתלבשנה יפה ותתגנדרו לסדנת השוקולד של עדי.

 

לכבוד החגיגה נתחיל בהרמת כוסית, כי אי אפשר בלי כמה ברכות וצחוקים על הכלה. אפשר לשתות אפילו שתי כוסות – לא אגלה לחתן. סדנת השוקולד יכולה להתנהל כרצונכן- שמרנית או קצת יותר מופרעת.

עדי אלעזר

קצת לפני סדנת השוקולד

אחרי שהצלחנו להפתיע את הכלה לעתיד, או שלא, נרים כוסית ביחד על מנת לחגוג את המאורע. הרמת הכוסית תהיה מלווה בתצוגה של מגוון רחב של מטעמים שוקולדיים ופרלינים מרהיבים ומעוררי תיאבון מחומר הגלם האהוב - שוקולד. מטרת הטעימות היא לא רק כדי ליצור אווירה טובה, אלה גם לאפשר לכן לפתוח את הראש לכל מיני רעיונות יצירתיים.

כל אחת מהחברות תוכל לתת כמה מילות ברכה לכלה המיועדת. סדנת השוקולד למסיבת רווקות הינה גמישה, ניתן גם להציג מצגת או סתם תמונות מביכות שלכן ושל הכלה והחתן לעתיד. דקות מספר לפני שנתחיל בסדנת השוקולד, נכיר את חומר הגלם שלנו יותר לעומק. נלמד על מקורותיו, ממה הוא עשוי, איך מכינים אותו ובנוסף גם נלמד על תכונות המרפא שלו.

 

מה עושים בסדנת השוקולד?

במהלך סדנת השוקולד למסיבת רווקות של עדי, נלמד איך מתעסקים עם חומר הגלם המופלא - שוקולד. נכין תכשיטי שוקולד מופלאים- פרלינים, נמלא אותם במילויים האהובים עלינו- כן גם אלכוהול נחשב. נכין יחדיו את הקינוח השוקולדי האהוב טראפלס. טראפלס הינם כדורי שוקולד מרהיבים ויפים המצופים קקאו. בנוסף לכל אלה, ניתן להכין מתנות שוקולדיות לחתן והכלה. יכול להיות מארז יפה או כל רעיון שעולה לדעתכן- לתאם מראש.

מעבר להכנה של המטעמים, זוכות חברות מסיבת הרווקות והכלה ללמוד את הטכניקות הדרושות ולקבל טיפים מרכזיים על מנת שיכולו לבצע את הכנת השוקולדים גם בביתם ויוכלו לכבד את שאר חבריהם במטעמים. אם זה לא מספיק, ישנה אפשרות4 בזמן שהשוקולדים הטעימים מתקררים לסדנת סלסה סוחפת למתחילים עם  עדי.  עדי היא מדריכת סלסה יותר משנתיים עם ניסיון רב ותוכל ללמד אתכן את הצעדים המרהיבים אשר תחפצו.

סדנאות השוקולד למסיבת רווקות מותאמות לפי סוג האירוע (ניתן להוסיף מצגות, משחקי חברה וכו'). בנוסף, אופן סדנת השוקולד מותאם להעדפת המארגנות והכלה – מקום וסוג הפעילות או השוקולדים שאותם ירצו להכין.

 

"בנוסף לכל אלה, ניתן להכין מתנות שוקולדיות לחתן והכלה. יכול להיות מארז יפה או כל רעיון שעולה לדעתכן- לתאם מראש."

עם מה יוצאים מסדנת השוקולד?

בסופה של סדנת השוקולד, תצאו  עם טיפים מצוינים להכנת שוקולדים מטריפים. יתר על כן, כל אחת תיקח לביתה את המטעמים המדהימים שהכינו לביתם, עטופים בצורה הכי יפה שיש.

"שוקולד עושים מכל הלב או שלא עושים בכלל"

עדי אלעזר - שוקולייטרית ומדריכת סלסה מוסמכת