סדנאות שוקולד לנוער

סדנאות השוקולד לנוער עם עדי הינה חוויה טעימה ומתוקה. עדי היא שוקולייטרית מקצועית ומדריכת סלסה מוסמכת. נמאס לכם כל מפגש לעשות את אותו הדבר? זה הזמן לעשות שינוי ולעשות יחדיו סדנת שוקולד מפנקת.

סדנת השוקולד לנוער גמישה

סדנאות השוקולד מותאמות לפי גילאים. כמו כן, אופן היצירה מותאם להעדפת החוגגים - מקום וסוג הפעילות. סדנאות השוקולד של עדי לנוער מאוד גמישות ויהיה ניתן לבחור קינוחים מסוימים שאותם להכין בעצמכם.

עם מה תצאו מסדנת השוקולד?
משתתפי הסדנה יוצאים ממנה עם השוקולדים והקינוחים שהכינו בעצמם עטופים בצורה היפה ומושקעת ביותר. בנוסף, חברי הסדנה יצאו עם טיפים לעבודה עם שוקולד בבית.

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

סדנאות שוקולד לנוער

שוב פעם אותו הדבר? נמאס לכם כל פעם לצאת לסרט או לשבת במסעדה?  כל יום הולדת שלכם הוא אותו דבר? מה יקרה אם פעם אחת תנסו, החברים ואתם, לעשות משהו שונה? גם אם זה סתם מפגש חברים או גם אם זוהי יום הולדת שחוגגים רק פעם בשנה, סדנאות השוקולד של עדי היא הפעילות שלה אתם זקוקים. כל חגיגה או מפגש שתרצו מקבל יחס אישי ותכנון קפדני עד הפרטים הקטנים ביותר.סדנאות השוקולד של עדי, הן פעילות שבה מכינים, טועמים וגם לומדים על שוקולד.

 

עדי אלעזר

קצת לפני סדנת השוקולד

 

לפני שניגשים לסדנה השוקולדית, יש צורך להפעיל את חוש היצירתיות והדמיון יחד עם החושים הרגילים: ריח, טעם, מישוש, ראייה ושמיעה. סדנאות שוקולד לנוער נפתחות בתצוגת תכלית של שוקולדים מרהיבים וטעימים. בתצוגה זו תהיה גם מטמפררת שוקולד, מטמפררת שוקולד נותנת לשוקולד שלנו את המראה המבריק והמרהיב. בנוסף לכך, טימפרור השוקולד הוא זה שנותן לשוקולד שלנו את הצליל הקרנצ'י כאשר השוקולד עובר בין השיניים שלנו.

החברים שמגיעים לסדנת השוקולד, מתבוננים במבחר השוקולדים, מריחים את הריח המשכר של השוקולד ואיך אפשר שלא – גם טועמים. מטרת הטעימה הינה לתת רעיונות חדשים ומופלאים לקראת הסדנה עצמה, שתתחרש מספר דקות לאחר מכן.

אחרי שכולם טעמו מהשוקולדים המדהימים, שניות קלות לפני שמתחילה סדנת השוקולד, נלמד קצת על מהו שוקולד ומאיפה הוא מגיע. עוד נבין, ממה עשוי חומר הגלם המופלא, איך מכינים אותו וכן גם על קסם המרפה שלו.

"בתצוגה זו יהיה גם מפל שוקולד שעשוי משוקולד איכותי שמומס ע"י גוף חימום. השוקולד עובר בין מדפי המפל ויוצר מראה מרהיב ביופיו."

 

עם מה תצאו מסדנת השוקולד?

בסיום סדנת השוקולד לנוער, כל משתתפי הסדנה יוצאים ממנה עם השוקולדים והקינוחים שהכינו ועמלו בעצמם עטופים בצורה היפה ומושקעת ביותר.בנוסף, חברי הסדנה יצאו עם טיפים משגעים לעבודה עם שוקולד בבית.

"שוקולד עושים מכל הלב או שלא עושים בכלל"

עדי אלעזר - שוקולייטרית ומדריכת סלסה מוסמכת