סנדאות שוקולד לילדים

סדנת שוקולד לילדים עם עדי הינה חוויה בלתי נשכחת. עדי היא שוקולטיירית מקצועית ומדריכת סלסה מוסמכת, לימי ההולדת, למפגש חברתי וכן גם למסיבות כיתה.

איזו סדנת שוקולד שאני רוצה!

סדנאות השוקולד מותאמות לפי גילאי הילדים וסוג האירוע. כמו כן, ההורים והילדים הינם אלה שיכולים לבחור את אופן היצירה -מקום וסוג הפעילות.

עם מה יוצאים הילדים מסדנאות השוקולד?

בסיום סדנת השוקולד, יוצאים הילדים מרוצים ומחוייכים עם שלל השוקולדים והמטעמים שהכינו בעצמם עטופים בצורה יפה ביותר.

 

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

סדנת שוקולד לילדים

כל הורה התלבט לא פעם ולא פעמיים על איזו פעילות מעניינת כדאי לעשות לילדים לימי הולדת, למפגשים חברתיים וכו'. הורים תמיד יעדיפו פעילות שהיא כיפית, אך מצד שני מעשית ותורמת לילד. בסדנאות שוקולד המושג "לשחק באוכל" מקבל פנים חדשות וטעימות. מצד אחד,הילדים זוכים לשחק את תפקיד הקונדיטור ליום אחד ומצד שני, לאכול את המטעמים שהם מכינים לגמרי בעצמם ואוהבים.

עדי אלעזר

עוד לפני שסדנת השוקולד מתחילה

לפני שניגשים לעשייה, יש צורך להפעיל את חוש היצירתיות והדמיון יחד עם החושים הרגילים: ריח, טעם, ראייה, שמיעה ומישוש. סדנאות ילדים נפתחות בדרך כלל מתצוגה של מטעמים שוקולדיים ופרליני שוקולד מדהימים ומעוררי תיאבון. בתצוגה זו תהיה גם מטמפררת שוקולד, מטמפררת שוקולד נותנת לשוקולד שלנו את המראה המבריק והמרהיב. בנוסף לכך, טימפרור השוקולד הוא זה שנותן לשוקולד שלנו את הצליל הקרנצ'י כאשר השוקולד עובר בין השיניים שלנו.

הילדים מגיעים לסדנא, מסתכלים, ואיך אפשר שלא, גם טועמים. מטרת הטעימות הינה לתת לילדים רעיונות חדשים ומופלאים לקראת הסדנא שתתרחש מספר דקות לאחר מכן.

לאחר שכל ילד טעם מהשוקולדים האהובים, שניות מספר לפני שמחילים במלאכת הכנת חומר הגלם האהוב, שוקולד, הילדים ילמדו קצת על מקורות השוקולד: מאיפה הוא מגיע? ממה הוא עשוי? וכן גם על קסם המרפה המיוחד שלו.

"בסיום סדנת השוקולד, יוצאים הילדים מרוצים ומחוייכים עם שלל השוקולדים והמטעמים שהכינו בעצמם עטופים בצורה יפה ביותר ועם חוויות מתוקות לספר להורים."

מה עושים הילדים בסדנת שוקולד?

הילדים בסדנא נחשפים לראשונה לתהליך הכנת השוקולדים שהם אוהבים. כל ילד מקבל כובע וסינר של שף אמיתי. בנוסף לכך, ילדים הם בעלי טעם ספציפי ומיוחד,לכן בסדנאות עצמן הם אלהשבוחרים את התוספות האהובות עליהם. הילדים מכינים בעצמם שוקולדים אשר בפנים נמצאים כל התוספות שהם אוהבים. לדוגמא: שוקולדים צבעוניים, עוגיות ושלל מטעמים מיוחדים.

בסדנאות, הילדים מכינים שוקולד ברמה גבוהה מאוד ויוצאים הביתה עם טעמים העולים על מטעמי השוקולד הרגילים שהם מכירים. כך מרגישים הילדים את ההצלחה שבתהליך הכנת השוקולדים מחומרים אשר מפוזרים רנדומלית, עד לפרלין שכולו עבודת ידם. מעבר לעבודה עם השוקולד, הילדים יצאו עם טיפים מתוקים לעבודה עם שוקולד גם בבית.השוקולדים שהכינו הילדים יהוו להם גאווה רבה. אם לכם ההורים יהיה קצת מזל, יש סיכוי שתצליחו לטעום מהשוקולדים המופלאים ולראות אולי צריך וכדאי להשקיע בחוג שוקולד מעמיק יותר לילד.

סדנאות השוקולד מותאמות לפי גילאי הילדים וסוג האירוע(יום הולדת, מפגש כיתה או סתם מפגש חברתי). כמו כן,אופן היצירה מותאם להעדפת הילדים או ההורים- מקוםוסוג הפעילות. ישנן סדנאות אשר ניתן לבחור בהן נושא כמו: גיבורים, נסיכות ועוד.

 

עם מה יוצאים הילדים בסוף סדנת השוקולד?

בסיום סדנת השוקולד, יוצאים הילדים מרוצים ומחוייכים עם שלל השוקולדים והמטעמים שהכינו בעצמם עטופים בצורה יפה ביותר ועם חוויות מתוקות לספר להורים.

"שוקולד עושים מכל הלב או שלא עושים בכלל"

עדי אלעזר - שוקולייטרית ומדריכת סלסה מוסמכת