אטרקציות בזמן הקורונה: רשימת האטרקציות שצברו תאוצה דווקא בזמן הסגר

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

הסגרים שהביאה עימה הקורונה הזיקו לעולם הבידור, להופעות, לאטרקציות לילדים או למבוגרים בכל הארץ.

אך למרות זאת צצו אטרקציות חדשות שהתאימו למגבלות הריחוק השונות ואטרקציות שהתאימו את עצמן למצב.

אלו אטרקציות צברו תאוצה בזמן הסגר? – על כך במאמר הבא.

 

כיצד עשו אירועים בין סגר לסגר?

בשל הנחיות הקורונה שהשתנו בכל יום אנשים רבים שעמדו להתחתן או לחגוג בר או בת מצווה ואירועים נוספים, דחו או ביטלו אותם ושילמו את המקדמות מבלי יכולת לדעת מתי שוב יוכלו להזמין מקום ולארגן אירוע. ביחד עם זאת, אוהלי אירועים החלו למנף את עצמם מבחינת האפשרות לחגוג אירועים בהתאם למגבלות. למשל, בתקופה בה היה מותר 50 איש בפנים ו-50 בחוץ האוהלים התאימו לכך כיוון שגם כשהשתנו ההנחיות היה ניתן לבטל מבלי לאבד סכומי עתק. בנוסף, בחירת אוהלים גדולים העניקו את האפשרות לרווח בין המוזמנים מבחינת המרחק וליהנות מהערב ביחד. גם כיום הקורונה עדיין איתנו למרות שלאחר החיסונים יש פחות ופחות מגבלות. במקביל האוהלים תפסו תאוצה והפכו ללהיט החדש של שנת 2021. עוד בנושא תמצאו כאן.

 

מסיבות טבע מחתרתיות

בזמן הסגרים שמענו לא פעם על הפרות ומפגשים מחתרתיים בבתים של סלבס או ביערות כשאנשים כבר לא יכלו לחכות וחגגו במסיבות טבע מחתרתיות. כשמדובר על מסיבת טבע בדרך כלל הקונוטציה היא שלילית בעיקר כשמוזמנים אליה צעירים רבים. אך מסיבות הטבע מהוות היום אטרקציה שבה ניתן לחגוג באוויר הפתוח תוך שמירת מרחק ועטית מסכות וליהנות ממוסיקה טובה וריקודים.

 

טיולי טבע משפחתיים

בין סגר לסגר כאשר היה אפשר משפחות רבות טיילו עם ילדיהם בארץ ולמדו לדעת שארצנו יפה ומי צריך בכלל חוץ לארץ. גם ששמורות הטבע עוד היו סגורות, אנשים זעקו לנשום אוויר ולצאת להתרעננות בטבע תוך שמירת מרחק ועטית מסכות. זוהי אחת האטרקציות הבולטות לאחר החיסונים ולאור המצב הבריאותי בחו"ל שלא מפסיקים לעשות בין אם מדובר על טיולים רגליים, טיולי ג'יפים, רייזרים ועוד.

 

ספורט בכל פינה אפשרית

כזכור בזמן הסגרים היה ניתן לעסוק בספורט יחידני במרחק 500-1,000 מטר מהבית ולעיתים אף יותר בהתאם להנחיות. גם אם עד אז אנשים לא עסקו בספורט הם החלו למצוא אטרקציות שונות רק כדי לצאת מהבית ולהתאוורר ועל הדרך גם לעסוק בספורט. למשל, טרנד הסאפ בים תפס תאוצה רבה בסגרים וכמוהו גם רכיבה על אופניים, ריצה, הליכה ומכשירי הכושר בפארק השעשועים.

 

הופעות פרטיות

בין הסגרים אומנים, שפים ומדריכים שידרגו את עצמם והחלו להופיע בבתים במסגרות מצומצמות, להכין ארוחות פרטיות או לספר על ארצות רחוקות כתחליף לנסיעה לחו"ל. מלבד מופעים והרצאות בזום, עדיין ניתן להזמין אומנים שונים, שפים ומדריכי טיולים וליהנות מאטרקציות פרטיות למחוסנים בלבד!

 

ספורטאית

אהבתם? שתפו עם החברים!