איך לשדרג אירועים וסדנאות

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

סדנה, כנס, חגיגה. לא משנה איזה התכנסות מרובת אנשים אתם מתכננים או מה התוכן שלה, בסופו של דבר אתם רוצים שהמשתתפים יצאו משם עם זיכרון אחד בלבד – הרעיון המרכזי שלכם, בחתונה זה החגיגה של החתן והכלה, בכנסים זה הרעיון המרכזי ודוברי המפתח ובסדנאות זה השיעור והתוכן.

הדרך הטובה ביותר להפוך את ההתכנסות שלכם לבלתי נשכחת היא לשדרג אותה עם הפעלות וציוד שימשוך את הקשב אליכם. אתם איתנו? מתחילים

 

ארגז עזרים

הדרך הטובה ביותר להנציח אירועי בזיכרונם של המשתתפים הוא באמצעות אביזרים! כל מי שהיה בחתונה צעירה ב- 5 שנים האחרונות בטח יצא עם כובע פנמה, שרשרת פרחי הוואי, שרשרת זוהרת, משקפי שמש תריסים ועוד שפע גימיקים. בסדנאות זה תמיד נהדר לשלוח את האורחים עם איזושהי סחורה ממותגת של המנחה שמתקשרת לנושא הסדנה.

 

איך עומדים מול קהל?

הדבר החשוב ביותר כשאנחנו מדברים מול קהל הוא הביטחון העצמי והביטחון במה שאנחנו אומרים. ישנן כטכניקות רבות לדבר מול קהל, לעמוד מול קהל ואיך להיות מרכז העניינים מבלי לצאת מבויש וסגור. שיטת שינוי הטונים, שיטות הכתיבה השונות, חזרות מול המראה ושיעורי תקשורת הם רק חלק  מארגז הכלים שישדרג לכם את הסדנה ואת יכולות הדיבור.

 

פעילויות בקבוצות

שולחנות האורחים או הפעלה בקבוצות – כולם משרתים את אותה המטרה, שהיא איחוד בין המשתתפים הזרים באירוע. בסדנאות, תרגילים קבוצתיים מכנסים אנשים אקראיים וזה גורם להם להחליף רעיונות, להיפתח, להקשיב ולהתמודד עם האחר וקבל אותו. זה אמנם לא גרנדיוזי אך הערך המוסף שזה מקנה הוא ללא ערך.

 

אוכל, אוכל ואוכל

לא משנה לאיזה אירוע תגיעו, תמיד הייה מצופה שתמתין לכם איזו צלחת עם עוגיות ולפחות מיחם להכין שתייה חמה. אבל, למה לא "לטבל" קצת את העניינים? השכרת דוכן אוכל או עגלת קפה תיצור אווירה מזמינה ואכפתית בסדנה שלכם. שלא נדבר על חתונות, שם הטרנד של עגלות מזון ובר קוקטיילים נייד נכנסו למיינסטרים מזמן. גם עם מדבור בדנה קטנה או כנס מצומצם, אקסטרה השקעה בכיבוד האורחים תעשה הבדל ענק.

 

סאונד!

זה אולי נשמע טריוויאלי, אבל אירוע יכול לקום וליפול על הגברה בינונית. סדנה, כנס ולא משנה מה אתם מארגנים רק ירוויח מסאונד איכותי ומושקע. מאגנים סדנה לעד 20 משתתפים? רמקול עם מגבר ומיקסר בחיבור של מיקרופון מדונה יתנו למנחה את כל הקשב שהוא צריך ואת היכולת להעביר מידע ללא הצורך להרים את הקול. כנס מקצועי עובר רק עם מיקרופון ת

קין ורמקולים שלא צורמים באוזן. ואי אפשר לדבר על חתונה, הופעה או הצגה בלי תאורה מסונכרנת ומוזיקה באיכות צלולה. הגברה ותאורה לאירועים עושה את כל ההבדל ולוקחת את האירוע מ- 0 ל- 100 בפחות מ- 2  שניות.

 

אהבתם? שתפו עם החברים!