כמה עולה להשכיר מכונות מזון ושוקולד לאירוע

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

אתם רוצים לחוות את האירוע המושלם ואנחנו לגמרי מבינים את זה, מה שנקרא WE GET IT. וכשמדברים על אירועים מושלמים, מדברים גם על אטרקציות וגם על מכונות מזון מסוגים שונים. רוצים לשכור מכונת מזון לאירועים? תוהים כמה תעלה לכם מכונת פופקורן? אוהבים נקניקיות? הנה מחירים ואוכל טוב:

אם יש משהו אחד שאי אפשר להתפשר עליו במהלך תכנון האירוע שלכם, הרי שזה הנושא של מזון ואוכל לאירועים. נכון, קייטרינג לאירועים זה תמיד מעולה וכדאי שיהיה בקרבת מקום. יחד עם זאת, אנשים אוהבים גם מאכלים קלילים וכיפיים שהם חוויה. ומה יותר חווייתי מאשר מכונות מזון לאירועים? אתם מתבוננים בפופקורן קופץ ומקפץ לו, בנקניקיות מתגלגלות על ה-סטיק, וכמובן, במכונות סוכר שמחזירות אתכם לימי הילדות. המידע הבא בחסות מאסטר סייל – השכרת פטריות חימום ומפלי שוקולד לאירועים.

 

מה חשוב לדעת על מכונות מזון לאירועים מכל הסוגים?

אז, כמה עולה לשכור מכונות מזון ושוקולד לאירוע? קודם כל והכי חשוב, בואו לרגע נתעכב על העניין של מכונות שוקולד לאירועים. יצא לכם להיתקל בזה? מדובר בחתיכת חוויה! אלו בעצם מפלי שוקולד שכל אורח ואורחת ייהנו להביט בהם ולטעום מהם.

לידיעתכם, בשוק ישנן מכונות מפל שוקולד בעלות של 99 ₪ להשכרה. כמובן, המחיר הזה יכול להשתנות ממכונה למכונה ומחברת השכרה לחברת השכרה. מדוע? מכיוון שישנם סוגים שונים של מכונות מזון לאירועים ומפלי שוקולד, ככה שהמחיר אינו אחיד.

 

מחירים של מכונות מזון לאירועים – כמה יעלה לי?

באופן כללי ומבלי לקבוע איזשהו כלל אצבע, מחירי מכונות מזון ושוקולד לאירועים נעים בין 99 ₪ ל-250 ₪ ומעלה. אם תרצו, תוכלו גם לשכור מכונת סוכר כיפית במיוחד שהיא כולה חוויה. כמובן, בין אם אתם שוכרים מכונת מזון מסוג כזה או אחר, בכל מקרה תמיד אתם גם תהנו מהשירות של מפעיל המכונה.

ובנקודה הזו אנחנו רוצים להדגיש נקודה מאוד חשובה הנוגעת לענייני ביטוח. בבואכם לשכור מתקן לאירועים או מכונת מזון, אתם צריכים לדעת שאתם מבוטחים מפני כל מיני מקרים לא רצויים. אם כך, חשוב לדעת כי מבחינת חברות הביטוח – ההימצאות של מפעיל המכונה חייבת להתקיים בכדי שהביטוח יהיה בתוקף. במילים יותר פשוטות – אם אין מפעיל מכונה או מפעיל מתקן – אין ביטוח על פציעות כאלו ואחרות.

 

צריך בכלל ביטוח על אטרקציות לאירועים?

וכעת אנשים בטוח ישאלו – בשביל מה צריך בכלל ביטוח עם מכונת מזון לאירועים? ובכן, תקלות יכולות לקרות וכבר קרו בעבר תאונות מוזרות. מה יקרה אם חלילה אחד הילדים באירוע ידחוף את אצבעותיו אל תוך מכונת מזון? או אולי אם חלילה מישהו יתחשמל במהלך האירוע? בקיצור, חובה ביטוח.

אם אתם שוכרים מתקנים ואטרקציות לאירועים, או מכונות מזון לאירועים, אל תתפשרו על הנושא הזה של הביטוח. בהצלחה!

מפל שוקולד

אהבתם? שתפו עם החברים!