איך לבחור שעון לגבר ומה כדאי לדעת מראש

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

בשנים האחרונות, שעון היד נהפך לפריט פופולרי שכמעט כל גבר משתמש בו.

השעון מהווה הרבה יותר מאמצעי לבדיקת השעה הוא מהווה גם אביזר מעוצב שמשלים כל סטייל והופך מראה של גבר פשוט למראה אלגנטי ועסקי.

בחירת שעון יד לגברים אינה מלאכה פשוטה.

כיום קיים מגוון רחב של שעונים לגברים מסוגים, דגמים ועיצובים שונים.

מבחר רחב זה עלול להקשות על הגבר בבחירת שעון היד המתאים לו ולצרכיו.

מאמר זה יעזור ויסביר לכם כיצד לבחור שעון יד לגבר ויפרט מספר דברים שמומלץ לדעת טרם הקנייה.

 

סוג השעון

הדבר הראשון שיש להחליט לגביו כאשר רוכשים שעון יד לגבר הוא סוג השעון הרצוי. כיום קיימים סוגי שעונים פופולריים רבים שמותאמים לאופי ולצרכים של הגבר. להלן שלוש דוגמאות לסוגי שעונים שניתן למצוא כיום בשוק:

 

שעוני dress watch:

שעונים אלו הם שעונים אלגנטיים, קלאסיים ויוקרתיים שמתאימים לאנשי עסקים ולגברים מכובדים ורשמיים. מומלץ לענוד שעונים מסוג זה עם לבוש רשמי ומכובד.

 

שעון טייסים:

שעון עמיד ופופולרי עם מראה אלגנטי ופיצ'רים מיוחדים ומורכבים כגון: התאמת אזור זמן, מדידת גובה ועוד.

 

שעון חכם:

בשנים האחרונות גדל הביקוש לשעונים חכמים וכיום גברים רבים בוחרים לענוד אותם. לשעונים אלו יש מראה נועז ומתוחכם והם כוללים פונקציות מיוחדות כגון התממשקות לסמארטפון.

 

שעון צלילה:

שעון עמיד למים עם פונקציות מיוחדות כגון תאורה פנימית. לשעון זה מראה גברי, ספורטיבי ומחוספס ולכן הוא מתאים לגברים יותר ספורטיביים וללבוש יותר פשוט.

 

קוטר השעון וחומר הקייס

לאחר שבחרתם את סוג השעון המתאים לכם עליכם להחליט על קוטר השעון הרצוי עבורכם. עליכם לוודא שקוטר השעון מתאים ופרופורציונלי לזרוע הגבר כך שהשעון מחמיא ויפה לגבר.

בדרך כלל עדיף לקנות שעון בקוטר 34-50 מילימטר אבל בכל מקרה מומלץ למדוד את השעון טרם הקנייה.

בנוסף, מומלץ לבדוק את חומר הקייס של השעון. חומר קייס חזק ואיכותי כגון זהב, כסף או פלטינה יעלה יותר ויצור מראה יוקרתי יותר. לעומת זאת קייס מחומרים סינטטיים יעלה פחות ויהיה פחות עמיד ואיכותי.

 

רצועה ומנגנון השעון.

לאחר שהחלטתם על סוג, קוטר וחומר השעון עליכם להחליט על הרצועה המתאימה לשעון שלכם. ניתן לבחור שעון מרצועת עור פשוטה ונוחה, שעון מרצועת גומי או סיליקון ספורטיבית ועמידה למים, שעון מרצועת קנבס צבאית ונוחה או שעון מרצועת מתכת כגון זהב או פלדת אל חלד שתיצור מראה יוקרתי ומסוגנן.

בנוסף עליכם לבחור מנגנון מתאים לשעון שלכם. כיום קיימים שלושה סוגי מנגנונים: קוורץ, ידני ואוטומטי.

בחירת שעון לגבר עלולה להיות משימה קשה ולכן אנו ממליצים לכם להיעזר במאמר זה, לבדוק את סוג, חומר, רצועת ומנגנון השעון ולבחור את השעון המושלם עבורכם.

 

תכשיט לגבר

אהבתם? שתפו עם החברים!