3 אטרקציות מגבשות להרמת כוסית עם העובדים

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

התפיסה המקובלת כיום בשוק העבודה היא, שעל המשרד להוות עבור העובדים הרבה מעבר למקום עבודה. סביב המשרד צריכה להיווצר קהילה, הדוגלת בסט ערכים משותף וחוותה חוויות משותפות. תחושת ההשתייכות לקהילה, תגרום לעובדים להפיק מעצמם את המירב, תיטיב עם המשרד ומשכך נכון להשקיע בה.

דרך פשוטה ליצירת תחושת הקהילתיות, היא יציאה לאטרקציות משותפות. מהן האטרקציות המומלצות עבור צוות עובדים?

הרמת כוסית לפסח

הרמת כוסית

מדובר באטרקציה הפשוטה ביותר, וגם החשובה ביותר. בין אם זו הרמת כוסית לפסח, שבועות או כל חג אחר, ובין אם זו סתם הרמה של סוף שבוע, משקה טוב עם נשנושים מעולים משפרים את האווירה באופן תמידי. בקשו מהעובדים שלכם לקחת אחריות בעצמם על הרמות הכוסית, וכן שיביאו עמם אוכל ביתי לשם כך. מעבר לטעמים המשובחים, כל עובד יביא עימו נדבך נוסף באישיותו, וכך יתקרב לעמיתיו.

רצוי לשלב משחקי חברה שונים במהלך האירוע. בחרו משחקים הדורשים שיתוף אישי כלשהו. השיתוף, צפוי ליצור קרבה בין הצוות, לשפר את האווירה הכללית ולתרום תרומה של ממש לשם יצירת קהילת עובדים.

 

טיולי צוות

טיול הוא הזדמנות נפלאה לחזק את הקשר בין העובדים. המסע הרגלי המשותף יוצר אתגר, עליו כל הצוות מתגבר במשותף. חשבו גם על אופציה של טיול יחד עם בני הזוג והילדים. להיכרות המעמיקה, מעבר לזו הנוצרת במשרד, חשיבות קריטית ביצירת הקהילה.

 

ערבי העשרה ובידור

להשלמת הפן החברתי, ארגנו ערבי העשרה ובידור לצוות העובדים. הקפידו על שילוב של העשרה מקצועית והעשרה חברתית בערבים אלו.  במידה והתקציב מאפשר זאת, הזמינו אמן אורח להופעה. דברו מראש עם האמן, כך שיוכל להתאים את התוכן במיוחד עבור הצוות שלכם.

שקלו לוותר על מרצה מן החוץ בשיחה המקצועית. במקום זאת, כדאי לבחור באחד מחברי הצוות המצטיינים, שיעשיר את כל הקבוצה בידיעות המורחבות שלו.

 

גאוות יחידה

פרסמו הצלחות של המשרד בקרב העובדים, באופן שלא יעורר קנאה אלא גאוות יחידה בין כל הצוות. החמיאו לעובד ספציפי על תרומה מיוחדת להצלחה, אך הוסיפו מחמאות גם לשאר הצוות על העבודה הנאמנה.  חלקו פעם בכמה זמן פרסים, גם על יצירת אווירה נעימה במשרד ועזרה לכלל הצוות, ולא רק בגין הצלחות מקצועיות.

הפרסים והפרסומים ידרבנו את העובדים, וכן יגרמו להם להרגיש כאורגניזם אחד הפועל למען מטרות משותפות

 

לסיכום

תחושת השתייכות לקהילה היא קריטית למדי בשוק העבודה המודרני. על ראש צוות העובדים לחשוב על אטרקציות מגוונות, שיצרו תחושת שייכות שכזו. המלצנו על מספר פעילויות, שיתרמו באופן משמעותי ליצירת אותן תחושות. ראשית, המלצנו על עריכת הרמות כוסית באירועים מיוחדים ובשגרה.

שנית, הומלץ לצאת לטיולים רגליים צוותיים. לאחר מכן, הצענו לערוך ערבי חברה מגבשים ולבסוף ייעצנו להקפיד על העצמה כללית חיובית, שתיצור גאוות יחידה ולא, חלילה, קנאה בין העובדים. בטוחים שתצליחו ליצור במשרד חוויה נפלאה – ולהפוך את המשרד לבית ולקהילה.

3 אטרקציות מגבשות להרמת כוסית עם העובדים

אהבתם? שתפו עם החברים!