3 דברים חשובים לארגן לחופה

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

לתכנן חופה זה לא עניין פשוט, כי אם יש משהו בטוח שכל זוג שמתחתן מעוניין בו, זה הריגוש. כל אחד רוצה לעשות חופה מרגשת ולהבטיח שלא תישאר אפילו עין אחת יבשה בקהל, אבל איך באמת עושים זאת ומה יהפוך גם את החופה שלכם למושלמת? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו מספר טיפים חשובים.

 

בוחרים את המיקום המושלם

החופה, כפי שאתם יודעים, צריכה להיות מתחת לשמיים, אך היא יכולה להיות ממוקמת באינספור מקומות. לכן אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לחשוב עליהם כבר בתחילת הדרך, זו השאלה איפה בדיוק תרצו לעשות את החופה. האם אתם רוצים לבחור גן אירועים קטן? או שמה שיכול להיות הכי מרגש עבורכם ועבור האורחים שלכם הוא לעשות חופה על שפת הים? המיקום משמעותי כי הנוף ישפיע על האווירה כך ששווה לתת על הנושא הזה את הדעת.

 

הזמינו רב מקצועי

את החופה שלכם, כפי שאתם יודעים, יערוך ויקיים רב. עם זאת, האם כל רב באמת יוכל להתאים למשימה הזאת? התשובה היא כמובן לא. לכן, עוד לפני שאתם פועלים להזמנת רב לחתונה, כדאי יהיה לחשוב מה אתם מחפשים ומה באמת דרוש לכם. האם אתם רוצים שזה יהיה רב צעיר ושאתם תהיו למעשה הזוג הראשון שהוא מחתן? או שאולי תעדיפו דווקא מישהו שיש לו כמה שיותר ניסיון? אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת ולכן כל זוג צריך לקבל את ההחלטה הנכונה לו. מה שבטוח זה שכדאי לקחת בחשבון גם את האישיות של הרב כי זה מה שמשפיע והופך את החופה ליותר מוצלחת מחופות אחרות. הרב אומנם יקריא ברכות ויקיים את הטקס בהתאם להלכה, אך האישיות שלו יכולה להפוך את כל המעמד הזה לעוד יותר מרגש, מצחיק או מיוחד.

 

בחרו את המוזיקה הנכונה

אומנם בחופה עצמה לא תשמיעו מוזיקה, אך בדרך אליה בוודאי תרצו להשמיע שיר מרגש ומיד אחרי החופה ואחרי שהכוס תישבר, תרצו לשלב את השיר שלכם. לכן כדאי לתת את הדעת על נושא המוזיקה כבר בתחילת הדרך, כי המוזיקה, כפי שאתם יודעים, יכולה להשפיע על האווירה הכללית. כמו כן, כדאי לדעת שיש היום לא מעט רבנים שיכולים לערוך את החופה שלכם וגם לשיר את הברכות ואף שירים נוספים, כך ששווה לחשוב גם על האפשרות הזאת. הרעיון הוא לבחור משהו שירגש גם אתכם וגם את האורחים שלכם ולכן רצוי מאוד לבחור שירים ומזמורים שיכולים לדבר אל הקהל הרחב.

לסיכום, ארגון של חופה וחתונה זה לא עניין של מה בכך ולכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את הדברים לעומק. קחו את הזמן, חשבו על כל הפרטים השונים וכך תצליחו גם אתם, כפי שעשו זוגות אחרים לפניכם, להפיק חופה שאי אפשר יהיה לשכוח.

נשיקה

אהבתם? שתפו עם החברים!