3 דרכים להעביר את הזמן בסגר

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

הורים, אנחנו יודעים שאתם לחוצים. כאשר בתי ספר סגורים וחשוב להקפיד על ריחוק חברתי, קשה לחשוב על דרכים להשאיר את הילדים פעילים ומשכילים גם בתקופות הסגר.

לכן יצרנו את המדריך הזה שיעזור לכם לעבור את הסגר עם הילדים שלכם.

 

  1. תרגילי ספורט לכל המשפחה

הגיע הזמן להעלות את היצירתיות להילוך גבוה. יש לנו הרבה זמן וכמות עצומה של אנרגיה של הילדים לשרוף. בדיוק כמו שאתם מתעסקים עם מה לעשות בלי מכון הכושר שלכם – חשוב גם לשמור על הכושר והיכולות הספורטיביות של הילדים שלכם.

אנו ממליצים להפוך הכל לאתגר. ילדים אוהבים אתגרים תחת זמנים. הפכו את תרגילי הכושר הידועים, כמו סקווטים, שכיבות סמיכה, כפיפות בטן ואפילו עליות מתח לתחרות ביניכם לבין ילדיכם, בין הילד לבין אחיו, או בין הילד לבין השעון.

אימונים משותפים לזוגות הם גם מעולים, כמו לדוגמה שכיבות סמיכה עם כיפים או מסירת כדור בין לבין. חשוב לא רק לנצל את הספה למשחקים או לטלוויזיה. אפשר להשתמש בה לדברים כמו שכיבות סמיכה גבוהות, כפיפות בטן מפוצלות ברגל אחורית, או כל תרגיל שאתם מוצאים לנכון לעשותו על הספה, כל עוד היא לא זזה.

 

  1. משחקי לוח

כשעיניכם מתעייפות מכל האור הכחול של המסכים בבית, הגיע הזמן לפנות לבידור אנלוגי ישן וטוב. בחרו את משחק הקופסה האהוב עליכם, נקו אותו מאבק התחילו בסשן משחקים. הילדים בטוח יתמכרו. תוכלו לבחור בין פאזל 500 חלקים, משחק מונופול מסורתי או שם קוד.

בכדי לבחור את המשחק המתאים ביותר אנו ממליצים להיעזר באתר kidsbest שהוא אתר המיועד להורים אשר מראה דירוגי מומחים והורים לספרים ומשחקים לכל הגילאים. כך ניתן לדעת אילו משחקים הם הכי טובים בכל גיל לילדים.

מארק טוויין אמר פעם שאתה יכול ללמוד יותר על אנשים בשלוש שעות משחק מאשר שתלמד בשלושה ימי שיחה. אז קדימה: שתפו פעולה, צרו תחרות ידידותית קטנה, ואולי זה אפילו יקרב אתכם לילדים שלכם. ואל תשכחו – תנצחו או תפסידו, אתם תמשיכו להיות תקועים בבית עם השחקנים האחרים, אז שמרו על הכל ברוח ספורטיבית. במהלך הסגר מומלץ גם לשטוף ידיים, לנגב את רכיבי המשחק, לא לגעת בפנים ולשמור על קופסת טישו בהישג יד.

 

  1. עבדו על ניסויים מדעיים בבית

כפי ששמתם לב בוודאות אם מצאתם את עצמכם פתאום בבית עם ילדים בגיל בית הספר, מוחם דורש הרבה מאוד גירוי. ואם אתם מעדיפים שהם לא ימצאו אותו אך ורק במשחקי iPad חסרי מחשבה, הגיע הזמן לגרום להם להפשיל שרוולים ולעשות ניסויים מדעיים מעשיים. זוהי אחת הדרכים להעסיק אותם, ואולי לפצות על כל זמן הלימודים שאבד במהלך הסגרים הארוכים. יש המון רשימות של ניסויים באינטרנט אשר ניתן להשתמש בהן ולשאוב רעיונות.

 

משחק חשיבה

אהבתם? שתפו עם החברים!