3 הרגלים בריאים שחובה לאמץ גם באירועים

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

גם באירועים השמחים והמשמחים חשוב לשמור על אורח חיים בריא. האוכל "הקלאסי" שמלווה לאירועים אלו בדרך כלל מאופיין בשמן רב, פחמימות ריקות ובקיצור זבל. הסטראוטיפ שאוכל בריא הוא אוכל מגעיל, נמחק ממזמן מהלקסיקון וכיום בשביל אירוע מושלם, בין אם אתם המוזמנים ובין אם אתם המארגנים, חשוב למלא את השולחן במזון עשיר ובריא ולזכור שיש מחר. 

 

שמירה על אורח חיים בריא

אורח חיים בריא הוא מושג רחב שנכנסות תחתיו קטגוריות רבות. המרכזיות שבהן הן ספורט, תזונה נכונה, ויטמינים ותוספי תזונה. על מנת לשמור על אורח חיים בריא יש להתחייב לתהליך מתחילתו ועד סופו ומסתבר שזה לא צריך להיות כזה קשה.

אנשים רבים שמנסים לשמור על אורח חיים בריא נאלצים "להתמודד" בין היתר עם אירועים כאלו ואחרים שמלאים בשומן טראנס ופיתויים אין – סופיים שפוגעים בתהליך. בשביל לא לפגוע באנשים אלו ובכדי לשמור על בריאותכם כדאי לזכור שהקייטרינג הקלאסי שיבטיח לכם אירוע מהאגדות, לא תמיד הוא הדבר הנחוץ לכם וברוב המקרים קייטרינג מיוחד ישדרג את האירוע שלכם הרבה יותר.

 

גם באירועים

המחשבה שמדובר באירוע חד פעמי ולכן אפשר להתפרע היא שגויה. הישראלי הממוצע יגיע במהלך השנה (בדרך כלל) לפחות לשבעה אירועים כאלה ואחרים, וגם אם מדובר באירוע חד פעמי, מאוד קשה לחזור ל "דיאטה" אחרי שהיא נשברה. ריכזנו עבורכם את ההרגלים הבריאים שיעזרו לכם לעבור גם את האירוע הבא.

 

תזונה נכונה

האוכל הוא המרכיב העיקרי באירוע והנזק הגדול ביותר לאורח חיים בריא. בכדי לא להחזיר את האורחים שלכם מאירוע יקר מורעבים, כדאי להשתמש בשירותיה של חברת אוכל שמספקת שירותים בריאים וטעימים. תוכלו לבדוק את – JUICY  לדוגמה, חברה שתדאג לכם ולאורחים לאוכל טוב, בריא ומזין.

 

שתיית מים

שתיית מים מרובה באירועים בהם האלכוהול משחק תפקיד מרכזי, היא חשובה והכרחית. לא צריך להתנזר משתיית אלכוהול אבל כמובן שלא מומלץ להגזים וחשוב לשלב את השתייה, הריקודים והאוכל עם המון מים בעיקר בכדי למנוע התייבשות וגם בכדי לשמור על אורח החיים הבריא שלכם.

 

הפחיתו את צריכת הסוכר

באירועים מיוחדים האוכל המתוק הוא שותף נלווה של האלכוהול. בין אם זה באפריטיף או בקינוח, הסוכר והפחמימות הריקות יגיעו אליכם לצלחת. התנזרות היא לא הפתרון אבל גם אסור להפריז. משפטים כמו "יאללה כמה פעמים אתה כבר מגיע לחתונה", צריכים לעבור על ידכם. בסוף היום "המתוקים" האלו שנראים לא מזיקים עלולים לפגוע לכם באורח החיים הבריא ולהרוס את התהליך שלכם.

 

לסיכום

הוזמנתם לחתונה/בריתה/ בת מצווה או הילולה? מזל טוב! תהנו ותחגגו. בין אם אתם המשמחים ובין אם המשומחים אל תאבדו את הראש וזכרו שאפשר ליהנות בחוכמה ועדיין להפוך את הערב לבלתי נשכח. שמרו על עצמכם ושיהיה במזל!

הרגלים בריאים

אהבתם? שתפו עם החברים!