3 רעיונות יצירתיים לבילוי עם חברים

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

למרות שהמגיפה עדיין לא נעלמה, רבים מחפשים דרכים חדשות לצאת ולנצל היטב את זמנם ולהיפגש עם חברים ומשפחה.

יחד עם זאת, מהר מאד נמצא כי כבר מאסנו בסרטים ובמסעדות ונחפש חוויה יותר מגבשת, יצירתית ומהנה. אבל מה אפשר לעשות?

במיוחד במהלך החגים ותקופת החורף הקרירה הקרבה, אנו מחפשים רעיונות יצירתיים חדשים לבילוי עם החברים שלנו, היות והגיחה לחוף הים כבר אינה אפשרית. בנוסף, לעיתים המפגשים עם החברים כרוכים, מלית ברירה, גם בצירוף הילדים למפגש וחשוב לאפשר להם ליהנות על מנת שאנחנו גם נוכל להתרענן.

 

הופעות והצגות

במיוחד לקראת חג החנוכה נוכל למצוא מגוון רחב מאד של הופעות והצגות מז'אנרים שונים של תרבות. מצד אחד נוכל לקחת, עם חברינו, את הילדים למופעי חנוכה המתאימים להורים וילדים, אך לעומת זאת נוכל לבחור ללכת לערב מצחיק של סטנד-אפ או הצגה פופולרית בקאמרי.

את כל אלה ונוספים ניתן למצוא באופן נגיש ונוח באתר של מבלים: https://www.mevalim.co.il.

 

טיולים

אמנם לקראת חודשי החורף הצעה זו נשמעת פחות סבירה, אך תתפלאו כי למרות שנהיה יותר קריר עדיין אפשר לצאת לטייל ברחבי הארץ, וכמובן בחו"ל. מקומות רבים בארץ מאפשרים לחוות תרבויות שונות שנמצאות ממש כאן. תוכלו להתארח במאהל בדואי, לטייל בגנים הבהאים, לבקר בשווקים השונים בצפון, בירושלים, ואפילו בערי המרכז.

באמצעות טיולים שוברי שגרה אלו תוכלו לחוות תרבויות שונות, לנסות דברים חדשים ובעיקר להתגבש בצורה שונה ורעננה עם החברים הקרובים.

 

ערב נושא

ואם בחורף עסקנו, בילוי נהדר עם חברים אינו חייב להיות בחוץ, במיוחד אם אנו נכנסים לעונת החורף הגשומה יותר. יחד עם זאת, ערב ביתי אינו אומר שצריך לצפות בסרט או סתם להזמין אוכל. נוכל להתארגן סביב נושא אחד מיוחד ולנהל ערב שלם שהשראתו. הדבר יכול להביא לסיטואציות משעשעות שכלל לא דמיינתם לעצמכם שיכולות להתרחש.

תוכלו לארגן ערב פוקר, ערב קריוקי, ערב בישול, ועוד רבים אחרים.

 

סדנאות

סדנאות הן דרך נפלאה לבלות יחד עם חברים, אך בעיקר גם ללמוד דבר מה חדש. תוכלו לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות הקיימות בשוק. ניתן להזמין סדנת אלכוהול, בה תלמדו בערב מהנה ומשכר כיצד להכין קוקטיילים. לעומת זאת תוכלו דווקא ללמוד כיצד להכין את הסושי המושלם, או הפסטה האיטלקית הכי אותנטית.

סדנאות יאפשרו לכם להכיר את חבריכם ברמה קצת אחרת, יצירתית ומאתגרת, ואולי כך אפילו תמצאו מכנים משותפים ויכולות שלא ידעתם שכלל אפשריים.

 

לסיכום

ישנו מגוון רחב של אפשרויות המאפשרות לנו להיפגש עם חברינו במסגרת מעט יותר מאתגרת, מרעננת, ומשעשעת. במיוחד לאחר המכה הקשה של המגיפה אנו מחפשים כיצד להלהיב עצמנו בדרכים חדשות, ופחות מובנות מאליו, ולכן נוכל ללכת להצגות שונות, סדנאות, ואפילו טיולים.

 

ווילון

אהבתם? שתפו עם החברים!