4 טיפים לבחירת חברת הסעות

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

מארגנים הסעות לחתונה, בר מצווה או סתם טיול משפחתי. איך תדעו באיזו חברת הסעות לבחור? הרי יש היום כל כך הרבה חברות הסעות מה ההבדלים ביניהם ועל מה צריך לשים את הדגש. בכתבה הבאה ניתן לכם 4 טיפים מוצלחים שיעזרו לכם לבחור חברת הסעות מתאימה.

 

פנו לחברה הרלוונטית

לכל חברת הסעות יש את האזור שבו היא עובדת. יש חברה שעושה הסעות בצפון. יש חברה שעושה הסעות במרכז ויש את החברות שעובדות רק באזור ירושלים. וכמובן יש גם את החברות שעובדות בכל אזור שתרצו בכל רחבי הארץ. אתם צריכים לפנות לחברה שעושה הסעות באזור שאתם צריכים.

אם אתם עושים אירוע במרכז תזמינו חברת הסעות במרכז ולא חברת הסעות מהצפון. אם יש לכם אורחים מכל רחבי הארץ כדאי שתזמינו חברת הסעות בכל הארץ ולא רק באזור מסוים. הכול לפי הצורך.

 

פנו לחברה בעלת מוניטין או חברה ששמעתם עליה המלצות

כמו בכל דבר גם בנושא הזה לא כדאי לכם להיות שפני ניסיון. אל תנסו חברה שלא שמעתם עליה מאף אחד גם אם הפרסומות שלהם ממש משכנעות. אלא אם כן ממש אין לכם ברירה אחרת. חברה גדולה ומוכרת שכולם מרוצים ממנה גם אתם תהיו מרוצים ממנה. רק מה בדרך כלל היא קצת יותר יקרה.

אם מתחשק לכם לחסוך אתם לא חייבים לפנות דווקא לחברה בעלת מוניטין יש גם חברות מוכרות פחות. אך פניה לחברה כזו היא בתנאי ששמעתם עליה המלצות ממישהו שאתם מכירים טוב ואין לו עניין לעבוד עליכם.

 

בטיחות מעל הכול

גם חברה מוכרת או חברה ששמעתם עליה המלצות לא תוכלו לדעת מה נהלי הבטיחות שלה. אנחנו היינו ממליצים לכם בכל מקרה לבדוק את הנושא הזה לעומק. לא חסר לכם שהמאורע המרגש יסתיים בצורה טראגית. חברה שהבטיחות היא בראש מעייניה תחזיק קודם כל היתר ממשרד התחבורה.

בנוסף כדאי שתבדקו האם כלי הרכב של החברה מאובזרים היטב, חגורות בטיחות, כסאות מתאימים לילדים, סלקלים לתינוקות ועוד. ובכלל האם הרכבים במצב טוב, חדשים, נוחים מתוחזקים וכל המערכות עובדות היטב.

 

שירות אדיב

הנושא הרביעי שנדבר עליו הוא שירות. חברה שנותנת שירות היא חברה שתעמוד בזמנים. חברה שנותנת שירות אמורה גם לכוון אתכם מה בדיוק אתם צריכים, איזה סוג רכב, כמה מקומות, איך לתכנן את המסלול ומתי כדאי לצאת אם אתם רוצים להגיע ולחזור בזמן.

חברה כזו תחזיק נהגים אדיבים וחייכנים שלא יעירו הערות שיעצבנו את הנוסעים. בקיצור חברה שכיף לנסוע איתה. לא כל חברה בעלת מוניטין נותנת בהכרח שירות אדיב לכן כדאי שתבדקו טוב את הנושא.

 

סיכום

כאשר בוחרים חברת הסעות חשוב לפנות לחברה שקיבלתם עליה המלצות. חשוב לברר את נושא הבטיחות, השירות והנוחות בחברה אליה אתם פונים. וכמובן אל תשכחו לפנות לחברה רלוונטית עבורכם.

חברת הסעות

אהבתם? שתפו עם החברים!