4 סדנאות טעימות לילדים שחובה לעשות

עוגת שוקולד
תוכן עניינים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר ?
כתבות אחרונות

החופש הגדול הוא דרך נפלאה ללמד ולהעסיק את הילדים בשאר פעילויות שביום יום אין להם זמן אליהן. אימהות ומחקרים אף תומכים בכך ומעידים כי ילדים בררנים שאינם אוכלים יאהבו לאכול אוכל שהם הכינו בעצמם . הורים רבים מעדיפים להעניק לילדים חוויה לא רק מעשירה אלא גם כזאת שתישאר להם בסופה מזכרת ואין כמו אחת החוויות להכין אוכל בעצמם.

 כיום קיימות מגוון רחב של סדנאות טעימות שבהן הילדים לומדים את סודות האוכל. במאמר זה ניתן דוגמאות לסדנאות אלו כך שגם הילד שלכם יוכל ליהנות מחוויה שהיא לא רק ערכית ומלמדת אלא גם טעימה וזהו הייחוד של סדנאות אלו. 

 

סדנת פיצה

אחת אטרקציות לילדים היא סדנת פיצה אין ילד שלא אוהב אל המאפה השחום פריך הזה עם רוטב עגבניות סמיך וגבינה צהובה מבעבעת. יותר מכך הוא יאהב ללוש את הבצק בידיים הקטנות לרדד אותו לעיגול בעזרת מערוך, למרוח את הרוטב בעזרת כפית ולפזר גבינה צהובה ובסופה של הסדנא כל ילד בוחר את התוספות האהובות עליו ומפזר על הפיצה. כל ילד יוצא עם פיצה אישית שהכין במו ידיו. 

 

סדנת סושי

טוענים שילדים לא אוהבים סושי אבל נגלה לכם סודו טעם סושי הוא טעם נרכש ויש ילדים שאוהבים סושי אם גם הילד שלכם ביניהם הוא בוודאי ישמח להתנסות בהכנת סושי לבד הוא ילמד את סוגי המרכיבים השונים כמו אצות , אורז סושי ותוספות שונות, ילמד על הכלים המיוחדים המיועדים להכנת סושי ובסופו של דבר יכין את הסושי בעצמו כל ילד יקבל 3 רולים בשלושה סגנונות שונים. 

 

סדנת שוקולד

כל הילדים אוהבים שוקולד. קיימים שלושה סוגי שוקולד ידועים שוקולד מריר זהו שוקולד העשוי מעץ הקקאו מחמאת הקקאו ללא תוספת חלב. שוקולד לבן זהו שוקולד עם תוספת חלב אך ללא מוצקי קקאו , ושוקולד חלב שצבעו בהיר יותר משוקולד מריר בגלל החלב שמוסיפים לו. הילדים ילמדו בסדנא זו ליצור צורות שונות משוקולד הם ילמדו איך להמיס שוקולד ולעצב אותו  בתבניות , ליצור בית משוקולד, להכין קינוחים שונים משוקולד וכל ילד יצא מם קופסא ובה מוצרי שוקולד מעשה ידיו. 

 

סדנת עוגות שמרים

היא אמנם סדנא מסובכת לילדים. היא מתאימה לילדים שאוהבים בצקים ולא מפחדים משמרים. בסדנא לומדים איך לאפות עוגות שמרים בדיוק כמו בקונדיטוריה עם כל הטיפים שחשוב לדעת הילדים לומדים להשתמש במערוך, להכין את המילוי ולבחור את סוג המילוי שהם אוהבים  ובעיקר הם יוצאים עם קופסת מאפי שמרים שהכינו בעצמם.

 

לסיכום:

מאמר זה מציג מגוון רחב של סדנאות טעימות לילדים כמו סדנת פיצה בה הילדים מכינים פיצה בעצמם, סדנת סושי בה הוא לומדים את סודות המאכל היפני,טועמים שוקולד מתוק וטעים. מתנסים בהכנת עוגות שמרים ולומדים את סודות הכנת בצק השמרים.

סדנת עוגות שמרים

אהבתם? שתפו עם החברים!