סדנת  שוקולד ליום הולדת

סדנת שוקולד ליום הולדת עם עדי הינה חוויה טעימה, מתוקה ובלתי נשכחת. עדי הינה שוקולטיירית מקצועית ומדריכת סלסה מוסמכת שהופכת את יום ההולדת של הילד שלכם למוצלחת ביותר. ילד יום ההולדת הוא מסמר המסיבה ומכין את השוקולד הגדול והיפה ביותר שבסוף גם יקשט את העוגה.

איזו סדנת שוקולד שאני רוצה!

סדנת השוקולד מותאמת לפי גיל ילד יום ההולדת ורצונו. כמו כן, ניתן גם לבחור את אופן היצירה- מקום וסוג הפעילות.  ניתן לבחור גם נושא: גיבורים נסיכות ועוד.

עם מה יוצאים מסדנת השוקולד ליום ההולדת?
בסיום סדנת השוקולד, ילד יום ההולדת יוצא עם השוקולד המרשים ביותר ושאר הילדים יוצאים מרוצים עם שלל השוקולדים שהכינו בעצמם עטופים בצורה היפה ביותר.

 

לקבלת הצעת מחיר מיידית:

סדנת שוקולד ליום הולדת

בתור הורים, אתם חושבים על היומולדת של הילדים כבר חודשים לפני שהיא מתרחשת. קונים את הבגדים הכי יפים, מכינים רעיונות וקונים מתנות. אך השלב החשוב ביותר בשביל ההורה הוא בחירת פעילות יום ההולדת. הורים תמיד יעדיפו שפעילות יום ההולדת תהיה כיפית,  אך מצד שני מעשית ותורמת לילד. בסדנאות השוקולד של עדי, המושג "לשחק באוכל" מקבל פנים נוצצות וטעימות. מצד אחד, הילדים זוכים  לשחק את תפקיד השוקולייטר ליום אחד ומצד שני זוכים גם  לטעום מהמטעמים שהכינו בעצמם.


בסדנת השוקולד של עדי, ילד יום ההולדת הוא מסמר המסיבה. לא רק שהוא זוכה להכין את השוקולדים הטעימים כמו כולם, הוא גם זוכה שכלל הילדים שחוגגים איתו יכינו לו הפתעה מיוחדת לכבוד יום ההולדת. בנוסף לכך, ילד יום ההולדת יכין את השוקולד הכי מיוחד שבחר מראש.

עדי אלעזר

קצת לפני סדנת השוקולד

לפני שניגשים לסדנת יום ההולדת השוקולדית, יש צורך להפעיל את חוש היצירתיות והדמיון יחד עם החושים הרגילים: ריח, טעם, מישוש, ראייה ושמיעה. סדנאות שוקולד לימי הולדת נפתחות בתצוגת תכלית של שוקולדים מרהיבים וטעימים. בתצוגה זו תהיה גם מטמפררת שוקולד, מטמפררת שוקולד נותנת לשוקולד שלנו את המראה המבריק והמרהיב. בנוסף לכך, טימפרור השוקולד הוא זה שנותן לשוקולד שלנו את הצליל הקרנצ'י כאשר השוקולד עובר בין השיניים שלנו.

הילדים שמגיעים לסדנת השוקולד ליום ההולדת, מתבוננים במבחר השוקולדי, ואיך אפשר שלא – גם טועמים. מטרת הטעימה הינה לתת לילדים רעיונות חדשים ומופלאים לקראת הסדנה עצמה, שתתחרש מספר דקות לאחר מכן.

אחרי שכל הילדים טעמו מהשוקולדים המדהימים, שניות קלות לפני שמתחילה סדנת השוקולד, הילדים ילמדו קצת על מהו שוקולד ומאיפה הוא מגיע. עוד ילמדו הילדים ממה  עשוי חומר הגלם המופלא, איך מכינים אותו וכן גם על קסם המרפה שלו.

 

מה עושים הילדים בסדנת השוקולד ליום ההולדת?

הילדים בסדנת השוקולד נחשפים לראשונה לתהליך הכנת השוקולדים האהובים עליהם. כל ילד בסדנה מקבל סינר וכובע של קונדיטור אמיתי. בנוסף לכך, הילדים יבחרו אילו תוספות הם ירצו להכניס לשוקולד שלהם כיוון שלילדים יש טעם ספציפי ומיוחד. לתוך השוקולדים נכנסות התוספות האהובות על הילדים כמו: שוקולדים צבעוניים, עגיות ושלל מטעמים מיוחדים.

בסדנת השוקולד ליום היולדת, הילדים מכינים שוקולד ברמה גבוהה מאוד ויוצאים הביתה שטעמו מהשוקולדים הכי איכותיים שיש. הילדים מכינים שוקולדים על מקלות עם התוספות הכי טעימות,  מרשמלו מצופה ועוד. ילד יום ההולדת זוכה להכין את השוקולד המרשים ביותר- צורה תלת ממדית שתשב על עוגת יום ההולדת. הילדים יעזרו לקשט את העוגה בשלל התוספות שהם אוהבים.

מעבר לעבודה עם השוקולד, הילדים יוצאים עם טיפים טעימים לעבודה בבית. השוקולדים שהכינו הילדים בסדנת יום ההולדת יהוו להם גאווה רבה.  הילדים ירגישו שהכינו משהו מופלא שלפני שנייה היה רק חומרים רנדומליים ולא קשורים אחד לשני. אם לכם ההורים יהיה טיפת מזל, אולי תצליחו  לטעום מהשוקולדים המופלאים שילדיכם הכינו וכך לראות אם כדאי וצריך להשקיע בילד בחוג יותר מעמיק.

סדנאות השוקולד מותאמות לפי גילאי הילדים וילד יום ההולדת. כמו כן, אופן היצירה מותאם להעדפת ההורים וילד יום ההולדת- מקום וסוג הפעילות. סדנאות השוקולד של עדי ליום הולדת מאוד גמישות ויהיה ניתן לבחור  נושא כמו: גיבורים, נסיכות ועוד."אחרי שכל הילדים טעמו מהשוקולדים המדהימים, שניות קלות לפני שמתחילה סדנת השוקולד, הילדים ילמדו קצת על מהו שוקולד ומאיפה הוא מגיע. עוד ילמדו הילדים ממה  עשוי חומר הגלם המופלא, איך מכינים אותו וכן גם על קסם המרפה שלו."

עם  מה יוצאים הילדים מסדנת השוקולד ליום ההולדת?

חוץ מידע חד ומרשים על אודות השוקולד, בסיום סדנת השוקולד, ילד יום ההולדת יוצא עם השוקולד המרשים ביותר ושאר הילדים יוצאים מרוצים עם שלל השוקולדים שהכינו בעצמם עטופים בצורה היפה ביותר.

"שוקולד עושים מכל הלב או שלא עושים בכלל"

עדי אלעזר - שוקולייטרית ומדריכת סלסה מוסמכת